2
HT: 1 : 2
HT: 1 : 2

@

SK Libčany – FC Vrchlabí 7:2 (1:2). Střelci: 23. Kraják Lukáš, 62. Kraják Ondřej, 64. Blažej Michal, 67. Krejčík Karel, 72. Krejčík Karel, 76. Krejčík Karel, 85. Havrda Filip – 7. Žďárský Petr, 16. Tauchman Zdeněk.

Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hájek Lukáš (65. Cink Jonáš), Žďárský Petr (81. Hladík Patrik), Kout Zdeněk (C), Tauchman Zdeněk, Blažej Jan, Fišar Tomáš, Kučera Martin (67. Zdržálek Dominik), Kraus Pavel, Navrátil Tomáš. Připraveni Janalík František, Fink Jan.

Vrchlabí vedlo 2:0 a poločasový výsledek byl pro nás 2:1. Poslední půlhodinka se vrchlabským vůbec nepovedla. Hráči z Libčan dokázali své postavení v tabulce. Střelecky probudili a suveréně otočili pro ně nepříznivý výsledek, když od 62. minuty nastříleli našemu týmu šest branek, a to ještě některé šance neproměnili.

Roman Fictum, vedoucí mužstva: Do 60. minuty jsme hráli s domácími vyrovnanou partii, pak ale bohužel přišly dvě individuální chyby, které vedly k totálnímu kolapsu ve zbytku utkání.

František Bárta, sekretář (domácí): Přes nepřízeň počasí se divákům musel fotbal líbit. Sice jsme po dvou chybách v obranné fázi prohrávali, ale opět se ukázala vnitřní síla a fotbalový um našich hráčů. Vyhráli jsme zcela po zásluze, přesto i soupeř zaslouží uznání.