0
HT: 4 : 0
HT: 4 : 0

@

1. FK Nová Paka – FC Vrchlabí B 5:0 (4:0). Tuž David, Šimůnek Jan, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Štefan David, Zajíc Antonín, Hladík Patrik (46. Kršík Dominik), Pokorný Vladimír, Hochbergr Jan, Tauchman Martin, Kučera Martin (60. Hawel Marek). Domácí rozhodli o svém jasném vítězství v úvodu zápasu. Důrazem a aktivitou, se kterou si naši hráči nevěděli rady, šli v první čtvrthodině do tříbrankového vedení. Když se vrchlabským nepodařilo z vyložených šancí do poločasu korigovat výsledek, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Druhý poločas si domácí výsledek zkušeně pohlídali.

Ohlas z Nové Paky: Povedl se nám vstup do utkání a již ve 14. minutě bylo víceméně o výsledku rozhodnuto. Přesto za nepříznivého stavu nelze mladému týmu hostí zapřít snahu o lepší výsledek, ale tentokrát jsme si již utkání nezkomplikovali a zcela zaslouženě vyhráli. Utkání se velmi povedlo Janouchoj, který se čtyřikrát střelecky prosadil v prvním poločase.