@

FC Spartak Rychnov n/K – FC Vrchlabí 2:1 (0:0).

Branky: 65. Markovič Tomáš, 87. Veselý Dominik (PK) – 75. Kout Zdeněk (PK).

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Dejmek Radek (46. Matěják Ondřej), Štefan David, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Slavík Michal, Blažej Jan, Fišar, Tomáš Kučera, Martin Žďárský, Petr (84. Kraus Pavel), Tomčík Milan.

FC Vrchlabí: Vrchlabí nepotvrdilo vítězný vstup do soutěže a v oslabené sestavě si z daleké cesty neodvezli ani bod. Tím povolili získat teprve třetí vítězství týmu z Rychnova. Po poločasovém bezbrankovém výsledku šli domácí do vedení po standardní situaci, když byli důraznější. Naši následně proměnili pokutový kop, ale konečné slovo měl domácí cele též z PK. Škoda ztráty bodů a o reparát se náš celek pokusí v nedělním zápasu, kdy se utká s týmem z Police nad Metují od 15:00.

FC Rychnov: Dnešní utkání velice znehodnotil silný vítr. Po celých 90 minut to byl obrovský boj, bez výraznějších šancí. Po hodině hry jsme se po závaru ujali vedení a směřovali za vítězstvím. Čtvrt hodiny před koncem si soupeř z ojedinělé akce vykoledoval penaltu. Utkání spělo k remíze. V závěru zápasu jsme dostali možnost kopat penaltu i my, kterou Veselý chladnokrevně proměnil. Pochvala týmu za nasazení a bojovnost.

Zápasy kola: SK Červený Kostelec – Spartak Police nad Metují 0:2 (0:2), FK Černilov – SK Jičín A 1:1 (0:0) Pen: 2:4, TJ Sokol Třebeš A – TJ Jiskra Hořice 6:1 (2:1), FK Kostelec nad Orlicí – SK Libčany 2:0 (1:0), FK Vysoká n/L. – SK Dobruška 1:4 (0:0), FK Chlumec nad Cidlinou B – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 0:3 (0:1), FK Jaroměř – FC Slavia Hradec Králové A 0:2 (0:0).