@

TJ Slavoj Skřivany – FC Vrchlabí B 2:1 (2:0).

Branky: 11. Vysuček Pavel, 22. Brzek Ondřej –  47. Mlejnek Stanislav.

Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Šimůnek Jan (C), Zajíc Jan, Cink Jonáš, Mejsnar Lubor, Šíd Ondřej, Bürger David, Slavík Michal (54. Zlatník Luboš), Mlejnek Stanislav, Tran David (46. Jech Filip), Tauchman Martin.

V úvodu utkání bylo Vrchlabí lepším mužstvem, ale jeho proměňování šancí, které volají po gólu, bylo nulové. Kdyby hosté po deseti minutách vedli (čtyři brankové příležitosti) o více branek, nikdo se nemohl divit. Dvě obdržené laciné branky dostaly celek Skřivan do hry a ty byly do konce poločasu lepším týmem. Druhý poločas začal naší brankou, ale do konce utkání, i přes šance na obou stranách, se výsledek nezměnil. V příštím kole se Vrchlabí B utká v neděli 8. 5. od 17:00 s celkem ze Dvora Králové a musí po sérii nulových zisků bodovat.