@

FC Vrchlabí A vs. SK Dobruška 1:2 (0:1).

Branky: 66. Novotný Vít – 78. Karal Vlastimil, 2. Dvořák Josef

Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Štefan David, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Hawel Marek (89. Zajíc Antonín), Mlejnek Stanislav, Fišar Tomáš, Kučera Martin, Novotný Vít, Slavík Michal (76. Kraus Pavel), Tomčík Milan. Šimůnek Jan, Bürger David, Zarebski Ondra, Klekner Jan.

Michael Hradecký, trenér FC Vrchlabí: Do dnešního utkání jsme vstoupili strašidelně. 2 min, hrubá chyba našeho krajního záložníka a prohráváme. Prvních 30 min jsme hráli špatně, ale postupem času jsme soupeře přehrávali. Ve druhém poločasu jsme si vytvořili mnoho šancí, ale skórovali jsme pouze jednou v 66. minutě a zákonitě přišel trest, kdy soupeř po standardní situaci v 78. minutě skóroval a veze si tři (šťastné) důležité body.

Zápasy kola: SK Červený Kostelec – FC Slavia Hradec Králové A 1:4 (0:3), Spartak Police nad Metují – FK Vysoká n/L. 6:2 (4:1), TJ Jiskra Hořice – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 3:1 (2:1), TJ Sokol Třebeš A – FK Jaroměř 1:3 (1:2), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FK Kostelec nad Orlicí 1:2 (1:2), FK Černilov – FK Chlumec nad Cidlinou B 0:6 (0:2), SK Jičín A – SK Libčany 0:2 (0:1).