HT: 3 : 0
HT: 3 : 0

@

Spartak Police nad Metují vs. FC Vrchlabí A 7:2 (3:0)

Branky: 7. Kudláček Ladislav, 20. Klapkovský Josef, 29. Klapkovský Josef (pk), 58. Matějka Jakub, 61. Kalaš Filip, 63. Spišák Ondřej, 83. Matějka Jakub – 75. Navrátil Daniel, 79. Žďárský Petr.

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Bürger David, Hawel Lukáš (C), Kučera Martin, Dejmek Radek, Slavík Michal (34. Šimůnek Jan), Navrátil Daniel, Hawel Marek, Kršík Dominik (79. Jiroutek Matěj), Žďárský Petr, Štefan David.

FC Vrchlabí: Opět jsme nezachytili úvodní část zápasu po třiceti minutách bylo rozhodnuto. Značně improvizovaná sestava nedokázala čelit domácím hráčům a malinko do hry jsme se dostali, když už stav byl rozhodnutý. Zápas se odehrál na nové UMT v Novém Městě nad Metují a vítězství celku Police bylo zasloužené. Gratulujeme a my se musíme semknout a jít od zápasu k zápasu.

Spartak: Bohužel dnešní utkání muselo být vzhledem k nepříznivému terénu na našem hřišti sehráno na umělce v Novém Městě nad Metují. První poločas se nám povedl výborně, kombinací jsme příležitosti dokázali využít v tříbrankový náskok. Druhý poločas už z naší strany nebyl dle našich představ, přesto jsme dokázali vstřelit i další branky. Poděkování příznivcům za jejich podporu, družstvu blahopřeji k zisku tří bodů, ovšem druhý poločas musí být varováním do dalších zápasů.

Zápasy kola: FK Chlumec nad Cidlinou B – SK Červený Kostelec 7:1 (2:1), TJ Sokol Třebeš A – SK Dobruška 0:1 (0:0) Pen: 4:5, FK Vysoká n/L. – TJ Jiskra Hořice 1:2 (0:1), SK Libčany – FK Jaroměř 1:0 (0:0), FK Kostelec nad Orlicí – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:0 (0:0) Pen: 4:3, SK Solnice – FC Slavia Hradec Králové A 0:1 (0:0) Pen: 4:5, SK Týniště nad Orlicí – SK Jičín A 0:3 (0:0).