Match Centre - 27.5.2015 - 17:30

1. A třída 16. kolo

Placeholder
TJ Start Ohnišov
0
FC Vrchlabí FC Vrchlabí
6
HT: 0 : 2
HT: 0 : 2

@

Match Details

Trenér , Zdeněk Lukeš

Do utkání jsme nastoupili s odhodláním vyhrát, ale prvních dvacet minut jsme bohužel zase nevěděli jak to udělat. Opět se většina balónů hrála našim útočníkům středem hřiště a pro jistotu ještě vzduchem. Když už tam nějaká příhravka přišla, tak nám to pomezní většinou správně mávl a zase nic. Po této fotbalové dvacetiminutovce jsme jednou vyzkoušeli zahrát po straně hřiště a po nastřeleném balónu do malého vápna si soupeř vstřelil krásnou vlastní branku. Po této brance jsme se trochu uklidnili a hra se lehce zlepšila a výsledkem byla další vstřelená branka. V poločase jsme si trochu ujasnili co chceme na hřišti provádět a světe div se ono to začalo fungovat. Hrálo se po celém hřišti a snaha dostat se před branku ze strany hřiště se nám začala vyplácet. Nechá se říci, že druhou polovinu utkání bylo na hřišti už jen jedno mužstvo a tak jsme celkem v klidu ještě čtyři branky přidali a nebylo co řešit. Klukům se nedá upřít veliká chuť hrát a vyhrávat, ale bohužel tam zatím máme trochu problém s balónem a nechá se říci, že nevíme co chceme vlastně hrát. Krásný ale na tom je, že když si to v poločase řekneme, tak to jsou okamžitě schopni plnit a to je z mého pohledu pro další práci velice dobré.

Roman Fictum, vedoucí mužstva: Měli jsme herní převahu v celém zápase, ale šance jsme začali proměňovat až na konci poločasu. V druhé půli domácí již nestíhali našim herním kombinacím a výsledek mohl být ještě výraznější.    Šulc – Zajíc (61. Horák), Navrátil, Hájek, Větrovec – Janda, Matěják, Fink, Panýr (49. Hanuš) – Mejsnar (56. Žďárský), Kraus.  Branky: 35. vlastní, 44. Mejsnar, 48. Hájek, 57. Fink, 66. Kraus, 78.Žďárský

Ondřej Trojna, trenér (Ohnišov): V prvním poločase jsme ještě se soupeřem drželi krok. Vypracovali jsme si 3 velmi dobré možnosti, bohužel bez gólového efektu. Soupeř se nemohl prosadit a tak jsme mu v závěru poločasu pomohli vlastním gólem. Druhý poločas již byl z naší strany hodně statický a soupeř toho dokázal využít.

Subs
Name GLS Cards
Hanuš Martin Panýr Jaroslav
Horák Pavel Zajíc Jan
Žďárský Petr Mejsnar Lubor
1