Match Centre - 3.6.2018 - 14:30

Východočeský přebor 

FC Vrchlabí FC Vrchlabí
1
MFK Nové Město nad Metují
3
HT: 0 : 1
HT: 0 : 1

@

Match Details

FC VrchlabíMFK Nové Město nad Metují 1:3 (0:1).

Střelci: 49. Tauchman Martin – 5. Zamastil Jakub, 62. Flígr Dominik, 74. Flígr Dominik
Sestava: Matoušek Martin, Paulíček Adam, Šimůnek Jan, Montagna Rino (C), Blažej Jan (13.Dressler Vojtěch), Štefan David, Hawel Marek, Renner Daniel, Kršík Dominik, Tauchman Martin, Šolc Vojtěch, (59.Binar David), Klekner Jan, Dressler Vojtěch, Binar David, Tran David, Pacholík Daniel.
# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Pardubičky 28 25 0 3 147:35 75 1 1
2. MFK Nové Město nad Metují 29 24 0 5 139:47 73 1 2
3. FC Slavia Hradec Králové 29 23 0 6 136:32 68 1 0
4. FK Jaroměř 28 24 0 4 133:38 67 5 0
5. Chlumec/Lovčice 29 19 0 10 121:61 55 3 1
6. FC Vrchlabí 29 17 0 12 114:57 54 0 3
7. Hronov/Stárkov 29 14 0 15 70:80 43 2 3
8. Č. Kostelec/Č. Skalice 29 14 0 15 83:72 41 3 2
9. Hořice/Bělohrad 29 13 0 16 64:93 39 0 0
10. Kostelec/Častolovice 29 10 1 18 50:95 33 1 3
11. SK Týniště nad Orlicí 29 10 0 19 67:92 32 0 2
12. TJ Slovan Broumov 29 10 0 19 57:101 31 2 3
13. Nová Paka/Stará Paka 29 9 1 19 65:93 29 1 2
14. SK Solnice 29 9 0 20 69:101 28 1 2
15. FC Spartak Rychnov n. Kn. 29 9 0 20 42:95 23 4 0
16. TJ Tatran Hostinné 29 0 0 29 21:286 1 0 1
Neděle 3. 6. 2018 14:45

Rozhodčí: Hampl David.

Neděle 3. 6. 2018 14:30

Rozhodčí: Kubálek Lukáš.

Neděle 3. 6. 2018 14:30

Rozhodčí: Šedivý Michal.

Sobota 2. 6. 2018 14:30

Rozhodčí: Kubálek Lukáš.

Sobota 2. 6. 2018 14:30

Rozhodčí: Jedlinský Luboš.

Sobota 2. 6. 2018 12:30

Rozhodčí: Otava Marian.

Sobota 2. 6. 2018 10:15

Rozhodčí: Kolbaba Pavel – Metelka Jiří, Louvar Jakub.

Sobota 2. 6. 2018 10:00

Rozhodčí: Matula Pavel.

Sobota 9. 6. 2018 10:30
Kostelec/ČastoloviceTJ Tatran Hostinné

Rozhodčí: Filip Miroslav.

Sobota 9. 6. 2018 13:00
FC Slavia Hradec KrálovéNová Paka/Stará Paka

Rozhodčí: Šiling Karel – Žerovnický David, Janeček Štěpán.

Sobota 9. 6. 2018 14:00
SK Týniště nad OrlicíHronov/Stárkov

Rozhodčí: Nosek Milan.

Sobota 9. 6. 2018 14:30
Hořice/Bělohrad SK Pardubičky

Rozhodčí: Vích Patrik.

Neděle 10. 6. 2018 14:00
Č. Kostelec/Č. Skalice MFK Nové Město nad Metují

Rozhodčí: Buchta Petr.

Neděle 10. 6. 2018 14:30
TJ Slovan BroumovFC Spartak Rychnov n. Kn.

Rozhodčí: Franěk Jakub.

Neděle 10. 6. 2018 14:30
FK JaroměřFC Vrchlabí

Rozhodčí: Svoboda Filip.

Neděle 10. 6. 2018 14:45
Chlumec/Lovčice SK Solnice

Rozhodčí: Kubišta Josef.

Subs
Name GLS Cards
Binar David ← Šolc Vojtěch
Dressler Vojtěch ← Blažej Jan