2
HT: 2 : 2
HT: 2 : 2

@

FC Vrchlabí A vs. FK Chlumec n. C. B 4:2 (2:2). Branky: 30. Žďárský Petr, 43. Žďárský Petr, 60. Blažej Jan, 62. Fišar Tomáš – 15. Kučera Miroslav, 34. Hartman Jakub. Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Zdržálek Dominik, Tauchman Zdeněk (89. Štefan David), Blažej Jan, Fišar Tomáš (84. Slavík Michal), Kučera Martin, Kraus Pavel (C), Žďárský Petr, Navrátil Tomáš. Připraveni: Hawel Marek, Tauchman Martin, Tuž David.

Roman Fictum: Věděli jsme, že to bude těžké utkání, což také hosté potvrdili kvalitní hrou. Nám se podařilo rozhodnout v druhém poločasu, kdy jsme využili dvou chyb soupeře a dvoubrankové vedení jsme již udrželi až do konce za výborné podpory gólmana Honzy Švejdara, který zneškodnil všechny šance hostujícího týmu.

Petr Kycelt, asistent trenéra hosté: Zbytečná prohra. O všem rozhodlo dvacet minut druhé půle, kdy jsme dostali dvě branky. Potom už jsme to nedohnali i když jsme měli velký tlak. Zajímavě utkání vedl hlavní sudí.

Výsledky kola: FC Slavia HK A – SK Libčany 1:3, SK Dobruška – Spartak Police n. Met. 1:3, K Kostelec n. O. – SK Jičín A 4:1, FK Vysoká n.L. – TJ Sokol Třebeš A 1:0, TJ Červený Kostelec – FC Spartak Rychnov n. Kn. 4:3, FK Kratonohy – FC Olympia HK – FK Černilov 1:1 (PK4:3), RMSK Cidlina – TJ Jiskra Hořice 2:1.