HT: 2 : 2
HT: 2 : 2

@

FC Vrchlabí B – SK Jičín B 2:4 (2:2).

Branky: Střelci: 27. Slavík Michal, 29. Tauchman Martin – 40. Holer Lukáš, 45. Řeháček Jaroslav, 56. Kubíček Lukáš, 87. Matějka Vojtěch.

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Kraus Pavel (79. Jech Filip), Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, (46. Šimůnek Jan), Bürger David, Fink Jan, Pokorný Vladimír, (70. Votoček Martin), Slavík Michal, Matěják Ondřej (70. Hawel Marek), Tauchman Martin, Mlejnek Stanislav (46. Tran David).

FC Vrchlabí: V první polovině zápasu šlo Vrchlabí do dvoubrankového vedení, ale před přestávkou o svoje vedení během čtyř minut po individuálních chybách přišlo. Poločasový výsledek 2:2 byl spravedlivý. Za druhý poločas si určitě hosté zasloužili získat za svoji hru všechny body, což se jim podařilo.

SK Jičín: Za pěkného počasí se myslím dnes hrál ve Vrchlabí na B-třídu velmi dobrý fotbal, za což patří poklona i domácím. Oba týmy chtěli vyhrát a hrálo se nahoru-dolu. Cením si, že jsme se za stavu 2:0 nepoložili, hráli jsme dál to, co jsme měli a do poločasu vyrovnali. Přestávku jsme využili na přeskupení řad, prostřídali jsme a 2. poločas jsme už domácí nepouštěli do šancí a sami byli velmi nebezpeční. Z tohoto pohledu zasloužené 3 body a dobrý pocit z naší hry. Dobrá práce i všech třech rozhodčích.

Zápasy kola: FK Dolní Kalná – TJ Sokol Železnice 0:1 (0:0), SK Miletín – TJ Jiskra Kocbeře 3:2 (2:1), TJ Slavoj Skřivany – 1. FK Nová Paka 3:0 (2:0), FC Spartak Kobylice – TJ SOKOL Stará Paka 0:9 (0:5), FK Kopidlno – SK Sparta Úpice 1:0 (1:0), TJ Dvůr Králové nad Labem B – TJ Baník Žacléř 2:5 (2:0).