HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

FC Vrchlabí A vs. FK Vysoká n.L. 4:2 (1:1).

Branky: 44. Žďárský Petr, 48. Hanuš Marek, 76. Dejmek Radek, 79. Hanuš Marek – 26. Pražák Vojtěch, 64. Pražák Jan.

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Dejmek Radek, Hájek Lukáš, Štefan David, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Blažej Jan (90. Hawel Marek), Fišar Tomáš (81. Slavík Michal), Kučera Martin, Žďárský Petr (85. Tauchman Martin), Hanuš Marek. Připraveni: Kraus Pavel, Šulc Michal.

Roman Fictum: Začátek zápasu byl z naší strany trochu ospalý. Postupem času jsme se zvedali, vytvářeli větší tlak na soupeře a výsledek se dostavil nejprve vyrovnávací brankou na konci první půle a ve druhém poločasu dalšími třemi góly, což rozhodlo o zisku dalších důležitých bodů.

R. Hrubý, FK: Dneska to z naší strany bylo hodně špatný. Chyběl pohyb, nasazení a hlavně větší chuť do hry. Domácí pro zisk bodů udělali daleko víc.

Zápasy kola: SK Jičín A – SK Dobruška 4:0 (2:0), FK Černilov – FK Jaroměř 0:2 (0:1), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FK Chlumec nad Cidlinou B 1:4 (1:2), Spartak Police nad Metují – FK Kostelec nad Orlicí 3:0 (2:0), TJ Jiskra Hořice – SK Libčany 0:7 (0:3), FC Slavia Hradec Králové A – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 2:2 (0:2, pk 2:4), SK Červený Kostelec – TJ Sokol Třebeš A 1:0 (0:0).