FC Vrchlabí – FK Černilov 2:0 (0:0).

Branky: 51. Hawel Lukáš, 65. Kout Zdeněk.

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Dejmek Radek, Hájek Lukáš, Štefan David, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Blažej Jan (89. Matěják Ondřej), Kučera Martin, Žďárský Petr (85. Fišar Tomáš), Hanuš Marek Tomčík Milan (79. Slavík Michal). Kraus Pavel, Tran David, Janalík František.

FC Vrchlabí: Před utkáním přijal gratulace ke svému výročí 70  M. Holásek.

V první polovině zápasu Vrchlabí spoléhalo na standardní situace, ze kterých několikráte nebezpečně zahrozilo. Černilovští však i s dávkou štěstí drželi nerozhodný stav. Štěstí je opustilo až v úvodu druhé poloviny, když se trefil po závaru kapitán L. Hawel. Hosté nebyli nebezpeční a podruhé brance (Z. Kout) již nikdo z přítomných nepochyboval o plném bodovém zisku pro Vrchlabí. Stínem utkání bylo snad jen malé procento využití brankových příležitostí a tato střelecká produktivita by nás mohla v nastávajících zápasech mrzet.

FK Černilov: Vrchlabí nás od úvodu zatlačilo pomocí centrů a dlouhých autových vhazování. V prvním poločase se nám podařilo situace ubránit, ale bohužel v začátku druhého poločasu jsme už dvě situace nedokázali uskákat. V útočné fázi a v mezihře jsme předvedli málo a je nutné v těchto aspektech hry přidat. Musíme ale vycházet z toho, že máme víceméně nový tým mladých hráčů a pro některé to byl vůbec první zápas na takovéto úrovni.

16 FK Černilov 17 1 14 1 1 13:55 6

Zápasy kola: RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – FK Kostelec nad Orlicí 2:0 (2:0), FC Slavia Hradec Králové A – FK Chlumec nad Cidlinou B 3:0 (3:0), TJ Jiskra Hořice – FK Jaroměř 3:3 (2:2) Pen: 4:5, Spartak Police nad Metují – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou Poznámka: ODLOŽENO, SK Dobruška – SK Červený Kostelec 1:3 (0:1), FK Vysoká n/L. – SK Libčany 3:1 (0:1), SK Jičín A – TJ Sokol Třebeš A 1:2 (1:0).