MD 28.04.2018 16:00 FK Jaroměř FC Vrchlabí Jaroměř  4:2(1:1)
MA 28.04.2018 17:00 FK Chlumec n. C. FC Vrchlabí Chlumec  2:1(1:0)
29.04.2018 9:00 FC Vrchlabí FK Jaroměř Vrchlabí  1:3(1:2)
SP 29.04.2018 9:00 Javorka/Miletín FC Vrchlabí L. Bělohrad  16:16(8:7)
SP 29.04.2018 10:00 FC Vrchlabí MFK Trutnov A L. Bělohrad  19:3(8:2)
29.04.2018 11:00 FC Vrchlabí TJ Sl. Broumov Vrchlabí  2:2(1:1)
MB 29.04.2018 17:00 FC Vrchlabí B SK Janské Lázně Vrchlabí  nehráno
01.05.2018 9:30 FC Vrchlabí FC OLYMPIA HK Vrchlabí
MP 01.05.2018 10:00 TJ Lánov FC Vrchlabí Lánov
MP 01.05.2018 11:00 SK Sparta Úpice FC Vrchlabí Lánov
MD 01.05.2018 11:15 FC Vrchlabí MFK Chrudim Vrchlabí
MB 01.05.2018 17:00 TJ Jiskra Podhůří FC Vrchlabí B Podhůří

Muži A v krajském přeboru zavítají v soboto 28. 4. na hřiště Chlumce, kde se utkají s místním celkem FK. Náš tým se pokusí prodloužit sérii, když v každém jarním zápase si připsal alespoň jeden bod. V tabulce KP nám patří 12. místo za 27 bodů a hráči našeho soupeře mají bodů 34. V posledním kole chlumečtí zvítězili 2:1 na domácím hřišti nad celkem TJ Lázně Bělohrad. V pozimním utkání naši ve Vejsplachách podlehli 2:1 – níže.

1.10. 2017  FC Vrchlabí – FK Chlumec nad Cidlinou 1:2 (0:1). Sestava: 1  Hladík Patrik, 2  Hanuš Marek, 3  Hawel Lukáš, 4  Mejsnar Lubor, 5  Pleva Jaroslav, 6  Hančovský Šimon, 7  Kout Zdeněk, 8  Fink Jan, 9  Stránský Martin, 14  Žďárský Petr, 16  Tomčík Milan, 10  Panýr Jaroslav, 11  Matěják Ondřej, 12  Bürger David, 15  Šafář Petr.

Vedoucí mužstva R.  Fictum: Do dnešního zápasu jsme vstupovali s vědomím, že už musíme bodovat. Bohužel jsme v osmé minutě vyrobili hrubku v obraně, kterou soupeř potrestal a museli jsme dotahovat. Srovnat skóre se nám podařilo až na začátku druhé půle. Od té doby jsme měli více ze hry, tlačili jsme se do zakončení, ale další branku se nám vstřelit nepodařilo. Dvacet minut před koncem jsme dostali po sporné ofsidové situaci druhý gól a už jsme nebyli schopni nepříznivý stav zvrátit.