Ml. žáci – Vzkazy

Následující program od 2.9.-týden co týden:

Úterý:  trénink od 16:30 (sraz 16:20) hřiště FC Vrchlabí.

Středa od 15:30 (sraz 15:20) trénink na hřišti ve Vrchlabí. Trénink vede Standa Mlejnek.

čtvrtek od 16:30 trénink na hřišti ve Vrchlabí.

MU odjezd 12.10.2019 10:15 z hřiště FCV. Nominace všichni!

Příspěvky na 2019/20 3000 Kč, předat trenérovi Honzovi nebo Kamilovi Zábranskému. V případě dvou a více hráčů (sourozenců) je stanovena roční úplata na 2000,- za dítě. Další případné výjimky je nutné řešit s vedením klubu (např. Tomáš Hladík – president FC). Příspěvky platí i ti co jezdí do Trutnova! Platbu proveďte do 6.10.2019 Děkuji Honza

V záložce zápasy je rozpis zápasů a odjezdů na zápasy.

hodnocení 2 MU Vrchlabí: v plné sestavě jsme k neporažení :-). Výborný výkon Tonda, Ráďa. Pěkná technická hra Johny. Ondra, zodpovědně hrál na stoperovi.

hodnocení 1 MU Jičín: jeli jsme na šťasné vlně. 2 vítězství. Makali jsme do padnutí. Velké vedro. Všechny musím pochválit za nasazení. Drobné rady a inspirace: Toník- více důrazu, Matěj- směřuj více k brance. Gólmani: dobrý výkon, téměř bez chyb. Kamil a Ondra: dobré nasazení a důraz, al enezakovávejte míče. Sice hrajte na jistotu, ale snažte se to uhrát a neodkopávat do autu.

hodnocení zápasu s Kbely: velmi pěkný výkon, proti trošku slabšímu soupeři. Pěkné kombinace i pohyb. Gratuluji a děkuji. Výsledek: 17:2

hodnocení zápasu s FK Jablonec nad Nisou: už silnější soupeř a tím pádem v porovnání s ním, byl výkon trošku horší nežli proti Kbelíkům. Dobré nasazení, ale myslete na to, že s těmito soupeři se musíte trochu zpevnit a počítat s tím, že do Vás narazí. Na můj vkus jste se moc váleli po trávníku po osobních soubojích. Výsledek 4:12.

 

Doplňující info:

PU (přátelská utkání): účast povinná, jinak pošlete omluvnou SMS na mobil. Berte si s sebou tréninkový dres (nebo světle modré triko), trenky, stulpny, chrániče, samozřejmě kopačky. Někdy nebudeme mít dresy oddílové.

DT Dobrovolný trénink: budu rád když se sejdete sami hráči. Na dobrovolném tréninku většinou není přítomen trenér ani jiná zodpovědná osoba. Budu pouze rád když se hráči sejdou a zahrají si spolu. Vezměte si míč a zahrajte si, domluvte se mezi sebou.

Ahoj trenér Honza Mader t: 737249500, [email protected]