Ml. žáci – Vzkazy

DĚKUJI VŠEM ZA PRÁCI V ZÁPASECH I ÚČAST NA TRÉNINCÍCH. DOUFÁM, ŽE JSTE SI TO UŽILI A NĚCO SE NAUČILI. NYNÍ PŘEJDEME DO LEHČÍHO REŽIMU.

HONZA

Tréninky zatím pojedeme i nadále, pokud bude snesitelné počasí.

10.12. Úterý:  trénink od 16:30 (sraz 16:20) hřiště FC Vrchlabí. (předávání objednaného oblečení a finanční dorovnání)

-Neoprénové ponožky si objedná každý sám pokud chce-

12.12 čtvrtek trénink  od 16:30 hřiště FC Vrchlabí (vede p. Barák).

Na přátelská utkání si s sebou berte modrý (tyrkysový) dres(triko), černé trenky, bálé štulpny, chrániče!

Výběry ročníku 2008:

tréninkový zápas: pondělí 16.12. od 16:30 – 18:00 hod v Lánově. Sraz 16:15. Nominace: Kamča Holásková, JohnyMader, Dan Maševský, Ondra Posker.

——————————————————————–

PU 23.11. proti FC Slovan Liberec: velmi dobrý výkon a všem patří i uznání trenérů Liberce. Věřím, že jste si všichni užili celý den. díky Honza

————————————————————————–

Rozkodli jsme se objednat tréninková funkční trika a štulpny.

 Jedná se o dobrovolně povinnou akci. Funkční triko a štulpny budou na přátelská utkání. Nahlašte p. Maševskému velikost, jméno jaké chce mít hráč na triku a odevzdejte mu 500 Kč do 1.11. Velikosti triček ( napište na listek: 140, 152, 164, S).

Děkuji Honza

V záložce zápasy je rozpis zápasů a odjezdů na zápasy.

Hodnocení zápasu v Hostinném: 20.10.2019: pánové chtělo by to větší nasazení. Následujte příkladu Matěje, který bojoval jak při bránění tak podporoval útok. Nebojte se dříve zakončovat. Zakončení byla katastrofa. V obraně více zodpovědnosti. Akce končí na místě, kde hraji!

hodnocení 2 MU Vrchlabí: v plné sestavě jsme k neporažení :-). Výborný výkon Tonda, Ráďa. Pěkná technická hra Johny. Ondra, zodpovědně hrál na stoperovi.

hodnocení 1 MU Jičín: jeli jsme na šťasné vlně. 2 vítězství. Makali jsme do padnutí. Velké vedro. Všechny musím pochválit za nasazení. Drobné rady a inspirace: Toník- více důrazu, Matěj- směřuj více k brance. Gólmani: dobrý výkon, téměř bez chyb. Kamil a Ondra: dobré nasazení a důraz, al enezakovávejte míče. Sice hrajte na jistotu, ale snažte se to uhrát a neodkopávat do autu.

hodnocení zápasu s Kbely: velmi pěkný výkon, proti trošku slabšímu soupeři. Pěkné kombinace i pohyb. Gratuluji a děkuji. Výsledek: 17:2

hodnocení zápasu s FK Jablonec nad Nisou: už silnější soupeř a tím pádem v porovnání s ním, byl výkon trošku horší nežli proti Kbelíkům. Dobré nasazení, ale myslete na to, že s těmito soupeři se musíte trochu zpevnit a počítat s tím, že do Vás narazí. Na můj vkus jste se moc váleli po trávníku po osobních soubojích. Výsledek 4:12.

 

Doplňující info:

PU (přátelská utkání): účast povinná, jinak pošlete omluvnou SMS na mobil. Berte si s sebou tréninkový dres (nebo světle modré triko), trenky, stulpny, chrániče, samozřejmě kopačky. Někdy nebudeme mít dresy oddílové.

DT Dobrovolný trénink: budu rád když se sejdete sami hráči. Na dobrovolném tréninku většinou není přítomen trenér ani jiná zodpovědná osoba. Budu pouze rád když se hráči sejdou a zahrají si spolu. Vezměte si míč a zahrajte si, domluvte se mezi sebou.

Ahoj trenér Honza Mader t: 737249500, [email protected]