Ml. žáci – Vzkazy

V neděli odjezd na MU do Třebše v 8:00 ze stadionu FC!!!

 

Níže přikládám přehled soupeřů pro jarní část a rozlosování této skupiny. Srazy a časy odjezdů budou upřesněny.

 F1D KP Mladších žáků – finálová skupina
1. Rozkoš SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE
2. Jaroměř FK JAROMĚŘ
3. Hořiněves TJ SOKOL HOŘINĚVES
4. Nový HK FC HOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ
5. Třebeš I. TJ SOKOL TŘEBEŠ I.
6. Rychnov FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
7. Černilov FK ČERNILOV
8. Dobr/Opo SK DOBRUŠKA/TJ SPARTAK OPOČNO
9. Vrch/TU B FC VRCHLABÍ/MFK TRUTNOV B
pořadatel termín účastníci
1. kolo 06.04. – 07.04. 1 2 3
Jaroměř NE 07.04., 09,00 Rozkoš Jaroměř Hořiněves
Nový HK NE 07.04., 09,00 Nový HK Třebeš I. Rychnov
Vrchlabí, UMT NE 07.04., 09,00 Černilov Dobr/Opo Vrch/TU B
2. kolo 13.04. – 14.04. 1 2 3
Černilov SO 13.04., 09,00 Rozkoš Nový HK Černilov
Jaroměř NE 14.04., 13,00 Jaroměř Třebeš I. Dobr/Opo
Hořiněves SO 13.04., 14,00 Hořiněves Rychnov Vrch/TU B
3. kolo 20.04. – 21.04. 1 2 3
Česká Skalice SO 20.04., 10,00 Rozkoš Třebeš I. Vrch/TU B
Černilov SO 20.04., 09,00 Jaroměř Rychnov Černilov
Nový HK SO 20.04., 09,00 Hořiněves Nový HK Dobr/Opo
4. kolo 04.05. – 05.05. 1 2 3
Dobruška SO 04.05., 10,00 Rozkoš Rychnov Dobr/Opo
Vrchlabí NE 05.05., 09,00 Jaroměř Nový HK Vrch/TU B
Černilov SO 04.05., 09,00 Hořiněves Třebeš I. Černilov
5. kolo 11.05. – 12.05. 1 2 3
Česká Skalice SO 11.05., 10,00 Rozkoš Jaroměř Hořiněves
Rychnov nad Kněžnou SO 11.05., 13,00 Nový HK Třebeš I. Rychnov
Dobruška NE 12.05., 10,00 Černilov Dobr/Opo Vrch/TU B
6. kolo 18.05. – 19.05. 1 2 3
Nový HK NE 19.05., 09,00 Rozkoš Nový HK Černilov
Třebeš SO 18.05., 09,00 Jaroměř Třebeš I. Dobr/Opo
Rychnov nad Kněžnou NE 19.05., 09,00 Hořiněves Rychnov Vrch/TU B
7. kolo 25.05. – 26.05. 1 2 3
Vrchlabí NE 26.05., 09,00 Rozkoš Třebeš I. Vrch/TU B
Černilov SO 25.05., 09,00 Jaroměř Rychnov Černilov
Hořiněves NE 26.05., 14,00 Hořiněves Nový HK Dobr/Opo
8. kolo 01.06. – 02.06. 1 2 3
Česká Skalice SO 01.06., 10,00 Rozkoš Rychnov Dobr/Opo
Jaroměř NE 02.06., 12,00 Jaroměř Nový HK Vrch/TU B
Černilov SO 01.06., 09,00 Hořiněves Třebeš I. Černilov
9. kolo 08.06. – 09.06. 1 2 3
Česká Skalice SO 08.06., 10,00 Rozkoš Jaroměř Hořiněves
Rychnov nad Kněžnou SO 08.06., 09,00 Nový HK Třebeš I. Rychnov
Vrchlabí SO 08.06., 09,00 Černilov Dobr/Opo Vrch/TU B
10. kolo 15.06. – 16.06. 1 2 3
Třebeš NE 16.06., 09,00 Rozkoš Třebeš I. Vrch/TU B
Rychnov nad Kněžnou NE 16.06., 09,00 Jaroměř Rychnov Černilov
Hořiněves SO 15.06., 14,00 Hořiněves Nový HK Dobr/Opo

Pro případné změny dle počasí sledujte prosím webové stránky. Děkuji.

J. Pleva.