Ml. žáci – Vzkazy

Následující program:

19.8. PU od 18:30 hod zápas proti Jilemnici. Sraz na hřišti v Jilemnici v 18:00. Doprava individuální. Prosím o hojnou účast. Jsme bez pomoci z Trutnova

21.8. od 15:30 (sraz 15:20) Trénink na hřišti ve Vrchlabí. Trénink vede Standa Mlejnek.

22.8. od 17:00 Trénink na hřišti ve Vrchlabí.

———————————————————————————————————-

14.8.2019 13:10

Zdar, níže si dovolím vložit více informací k soustředění. S pozdravem KZ (redakční šotek)… 🙂

Propozice soustředění 2019 Miletín

 

Ahoj fotbalisti,

hodnocení zápasu s Kbely: velmi pěkný výkon, proti trošku slabšímu soupeři. Pěkné kombinace i pohyb. Gratuluji a děkuji. Výsledek: 17:2

hodnocení zápasu s FK Jablonec nad Nisou: už silnější soupeř a tím pádem v porovnání s ním, byl výkon trošku horší nežli proti Kbelíkům. Dobré nasazení, ale myslete na to, že s těmito soupeři se musíte trochu zpevnit a počítat s tím, že do Vás narazí. Na můj vkus jste se moc váleli po trávníku po osobních soubojích. Výsledek 4:12.

 

Doplňující info:

PU (přátelská utkání): účast povinná, jinak pošlete omluvnou SMS na mobil. Berte si s sebou tréninkový dres (nebo světle modré triko), trenky, stulpny, chrániče, samozřejmě kopačky. Někdy nebudeme mít dresy oddílové.

DT Dobrovolný trénink: budu rád když se sejdete sami hráči. Na dobrovolném tréninku většinou není přítomen trenér ani jiná zodpovědná osoba. Budu pouze rád když se hráči sejdou a zahrají si spolu. Vezměte si míč a zahrajte si, domluvte se mezi sebou.

Ahoj trenér Honza Mader t: 737249500, [email protected]