1. A-třída FC Vrchlabí ve vedení, víkend 5. – 6. 11

Muži A, 1. A-třída, Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš 4:1 (1:1), branky FC Mejvald, Tomčík, Zdržálek. Sestava: Hladík – Navrátil, Pleva, Zajíc (46. Hanuš), Hájek – Mejvald, Zdržálek, Tomčík, Fink, Tauchman (87. Jech) – Havránek (67. Matěják).

Roman Fictum, vedoucí mužstva : Na mokrém terénu za stálého deště se hrál rychlý a kombinační fotbal z obou stran. Podařilo se nám vstřelit rychlý gól, ale další dvě šance jsme neproměnili a hosté stačili do poločasu vyrovnat z penalty. V druhé půli jsme šli do vedení štastnou brankou po trestném kopu, který si hosté srazili do vlastní branky. Konec zápasu jsme zvládli lépe, když po pěkných kombinačních akcích jsme přidali ještě dvě branky a zaslouženě vyhráli.

Vl. Krykorka ved. týmu (hosté): Domácí na nás vlétli a ve třetí minutě jsme prohrávali. Po 20 minutách jsme se vzpamatovali a do poločasu stačili z penalty vyrovnat. První minuty druhé půle jsme tlačili, ale své šance nedali. Pak přišly 2 slabší chvilky, vlastňák a dorážka po nezkrocené střele jinak výnorného Heřmana v brance. A bylo vymalováno. Dnes jsme narazili na zatím nejsilnější tým podzimu. Proto si myslím , že prohra na půdě hostí zase až tak bolet.

16 SK Třebechovice 14 3 10 0 1 15:37 10

Starší dorost, Vč. přebor, Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš 3:1 (2:0). Branky: 15. Suchomel, 45. Farský, 71. Šafář. Sestava: Hladík – Nývlt, Hanuš, Cink,  Montagna – Hančovský, Blažej, Farský, Suchomel(66.Najman) – Kršík (66.Renner), Šafář.

Michael Hradecký-trenér:

Dnes jsme odehráli slušné utkání s kvalitním soupeřem. Kluci bojovným výkonem nepustili nepříjemného soupeře moc do hry a výsledek se dostavil. Všem děkuji za předvedený výkon.

14 FK Náchod B 13 3 10 0 0 24:62 9

Muži B, Okresní přebor, Jánské Lázně – FC Vrchlabí 0:1 (0:1), branka Matěják. Sestava: Tuž – Vondráček, Zajíc J., Mejsnar, Sedláček, Hanuš, Janda, Jech, Hájek, Matěják, Kunc (83. Zajíc M.)

Poslední zápas podzimní části sehrála naše rezerva v Jánských Lázních. Na dobře upraveném hřišti první poločas byli naši hráči lepší a v závěru poločasu šli do vedení krásnou brankou z dvaceti metrů, kterou vstřelil Matěják. Druhá polovina byla ve znamení domácích. Jejich snaha o vyrovnání stavu byla však pro ně neúspěšná. Vrchlabí své vedení nedokázalo z rychlých protiútoků zvýšit, proto byla hra napnutá až do konce zápasu.

Komentář: SK J. Lázně: Bojovné utkání zásluhou obou týmů. Domácí favoritovi nedali nic zadarmo. Aktivní hra na obou stranách přinesla litý boj v němž vynikli v prvním poločase především gólmani. Domácí tým přes svou aktivitu šetřil střelivem, snažil se míč donést až do branky a to na dobře organizovanou hru hostů nestačilo. Hostům potom stačila jedna povedená střela, která rozhodla poločas i celý zápas. Druhý poločas opět přinesl aktivní hru z obou stran, hosté hrozili z nebezpečných brejků a domácí se snažili protrhnout svou střeleckou nemohoucnost. Na obou stranách zazářili gólmani, i když po pravdě řečeno na domácí straně asi více, protože hosté byli v zakončení aktivnější. Domácí šance gólem neskončili i když hosté vykopávali míč z prázdné branky. Hosté si tak odvezli všechny body i když by utkání více slušela remíza.