Match Details

FC Vrchlabí A vs. FC Slavia Hradec Králové A 0:1 (0:0).

Branky: 56. vlastní.

Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hawel Marek (74. Kraus Pavel), Štefan David, Mejsnar Lubor, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Hnik Aleš (60.Bürger David), Navrátil Daniel, Žďárský Petr, Mlejnek Stanislav, Hradecký Michal (31. Kučera Martin).

Hráči Vrchlabí bojovali, ale k bodovému zisku nám to nestačilo. Bojovné a tvrdé utkání s minimem šancí na obou stranách rozhodl smolný gól v první polovině druhého poločasu. Vrchlabským se v závěru podařilo získat několik standardních situací, ze kterých byla ohrožena branka hostů. Chtěnou branku se nám střelit nepodařilo, a i proto fotbalovější Slavie ve Vrchlabí bodovala naplno.

Slavia: Po celý zápas jsme měli herní převahu, kterou jsme však nedokázali gólově vyjádřit. K tomu nám v 56. minutě pomohli domácí, kteří si do vlastní branky srazili prudký centr Krotila. Uklidňující druhý gól se nám z velkého množství šancí vstřelit nepodařilo a tak jsme museli v závěru při standardních situacích domácích velmi pozorně bránit, což se nám podařilo a díky tomu si odvážíme nesmírně cenné a zcela zasloužené tři body.

Zápasy kola: FK Vysoká n/L. – SK Červený Kostelec 5:1 (4:0), TJ Sokol Třebeš A – FK Kostelec nad Orlicí 2:1 (1:1), SK Libčany – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:2 (1:0), SK Solnice – SK Dobruška 8:1 (3:1), FK Chlumec nad Cidlinou B – SK Jičín A 4:0 (2:0), Spartak Police nad Metují – FK Jaroměř 1:3 (1:3), SK Týniště nad Orlicí – TJ Jiskra Hořice 5:2 (3:0).