SK Dobruška
0

@

VOTROK Krajský přebor dospělých. FC Vrchlabí A vs. SK Dobruška 8:0 (1:0).

Střelci: 42. Žďárský Petr, 55. Tauchman Zdeněk, 59. Kraus Pavel (PK), 63. Tauchman Zdeněk, 68. Hanuš Marek, 69. Tauchman Zdeněk, 80. Zdržálek Dominik, 86. Novotný Vít.
Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hájek Lukáš, Zdržálek Dominik, Hawel Lukáš (83. Štefan David), Fink Jan, Tauchman Zdeněk (83. Hawel Marek), Blažej Jan (70. Fišar Tomáš), Kučera Martin, Kraus Pavel (C), Žďárský Petr (80. Tauchman Martin), Hanuš Marek (80. Novotný Vít).

Komentář: Oba týmy se v první polovině utkání trápily a předváděná hra tomu odpovídala. Našim se podařilo z prvního poločasu vytěžit první branku (42. minuta) a to byl poločasový výsledek. Úvod druhé poloviny zápasu byl opět neurovnaný. Vše zlomil druhý gól v síti Dobrušky. Po penaltě na 3:0 šli hosté do desíti a zápas se stal jen otázkou kolik branek dostane náš soupeř.
Roman Fictum, vedoucí mužstva (domácí):Během prvního poločasu se nám ještě moc nedařilo zakončovat vypracované šance. Ujali jsme se vedení až v závěru po pěkné přímočaré akci. V druhé půli se náš brankostroj rozjel naplno. Drželi jsme soupeře pod tlakem, z čehož vyplývaly jeho chyby a začali jsme se prosazovat i střelecky. Jsme rádi, že hráči už jasně rozhodnuté utkání dohráli v plném nasazení až do konce.

Dohrávka 2. 9. 17:30 FK Černilov – FC Vrchlabí
Sobota, 05.09.2020 14:00 FK Kostelec n. O. – FC Vrchlabí A

Výsledky kola: SK Jičín A-FC Slavia HK A 0:4, FK Vysoká n.L.-TJ Jiskra Hořice 3:0, FK Chlumec n. C. B-FC OLYMPIA HK 1901 1:0, FK Černilov-FK Kostelec n. O. 3:0, TJ Sokol Třebeš A-RMSK Cidlina 1:4, Spartak Police n. Met.-SK Libčany 3:1, FC Spartak Rychnov n. Kn.-TJ Červený Kostelec 6:1.