Match Details

FC Vrchlabí A vs. TJ Jiskra Hořice 3:1 (1:1).

Branky: 11. Novotný Vít 61. Žďárský Petr 76. Kučera Martin 3. Bango Marek

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Štefan David, Kout Zdeněk (C), Hawel Marek (46. Kraus Pavel, 66. Tran David), Fišar Tomáš, Kučera Martin, Žďárský Petr, Matěják Ondřej, Novotný Vít, Slavík Michal (81. Mlejnek Stanislav) Tomčík Milan.

FC Vrchlabí: V utkání šli hosté do vedení již v úvodu. Vrchlabí se však do deseti minut podařilo vyrovnat. Hra byla vyrovnaná, i když hosté z Hořic obdrželi v 38. minutě červenou kartu. Ve úvodu druhé poloviny zápasu byla znát snaha hostů o vstřelení druhé branky. Postupem času jsme začali přebírat iniciativu, která byla korunována góly a ziskem důležitých bodů.

TJ Jiskra Hořice: Utkání jsme dobře zahájili a i když nás přibrzdila chyba brankáře byli jsme minimálně vyrovnaným soupeřem. Ve 33. minutě „zaúřadoval“ Žďárský a vyřadil naráz dva naše hráče. Tímto do této chvíle dobrý fotbal přestal a tím i moje hodnocení. Zbytek přenechám jiným….

Zápasy kola: TJ Sokol Třebeš A – SK Dobruška 0:2 (0:1), FK Černilov – SK Libčany 0:6 (0:5), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 0:6 (0:2), FK Chlumec nad Cidlinou B – FK Kostelec nad Orlicí 3:1 (1:1), Spartak Police nad Metují – FC Slavia Hradec Králové A 4:3 (2:1), SK Červený Kostelec – SK Jičín A 1:1 (0:0) Pen: 2:4, FK Jaroměř – FK Vysoká n/L. 2:2 (1:0) Pen: 4:2