1
HT: 4 : 1
HT: 4 : 1

@

JAKO 1. A třída muži.  FC Vrchlabí  – Sportovní klub Týniště nad Orlicí 6:1 (4:1). STŘELCI: 7. Žďárský Petr, 13. Tomčík Milan, 35. Tomčík Milan, 49. Fink Jan, 63. Fink Jan, 45. Žďárský Petr – 27. Pokorný Petr. Sestava: Hladík Patrik, Hanuš Marek (64. Navrátil Tomáš), Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Pleva Jaroslev, Zajíc Antonín (54. Hradecký Michal), Kout Zdeněk, Fink Jan, Tomčík Milen (54. Hančovský Šimon), Zdžálek Dominik, Žďárský Petr (61. Matěják Ondřej). Domácí neponechali nic náhodě a hned v úvodu zápasu svého soupeře zatlačili. Odměnou jim byly vstřelené branky. První dvě pohotově zakončili Žďárský a Tomčík. Potom se našemu soupeři podařilo snížit, když po ojedinělé akci skórovali z přímého kopu. Poločasový výsledek zařídil opět Tomčík a Žďárský. Druhý poločas byl otázkou, kolik branek náš soupeř dostane. Byly ještě dvě po střelách Finka. Další šance zůstaly nevyužity , výsledek 6:1 byl konečný a završil naše desáté vítězství v řadě.

Ráček Lukáš – vedoucí mužstva Týniště: Domácí celek potvrdil svoje dominantní postavení v soutěži a zaslouženě vysoko zvítězil. Z našeho celku zaslouží pochvalu snad jen řada dorostenců, kteří obětavě vypomohli mužstvu dospělých!