2
HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

TJ Jiskra Bohuslavice – FC Vrchlabí 1:2 (1:1). Branky FC: Janda, Pokorný. Sestava: Tuž – Bürger, Zajíc j., Hájek, Tauchman, Jech, Janda, Pokorný, Panýr (Montagna), Kraus (Stránský), Blažek (Sedláček). Vrchlabské vítězství se rodilo velice těžce. Domácí se potýkali s nedostatkem hráčů, ale po jediném závaru šli do vedení. Vrchlabí bezvýsledně dobývalo branku Bohuslavic a cestu k vyrovnání našlo až v samém závěru poločasu, když střelu v branku dorazil Janda. Domácím se dařilo ve druhém poločasu držet remízu až skoro do samého závěru. V 80. monutě rozhodl z přímého kopu Pokorný a tím rozhodl o zaslouženém vítězství FC. Příští týden naše B-mužstvo přívítá Baník Rtyni, a to v neděli 24. 9 od 16:30.